Dzika Zagroda - Księga gości • Dodaj wpis

Dnia 22.10.2022 (godz. 15:39) Marie napisał:
Nous recommandons cet endroit chaleureux et convivial, notre séjour, trop court, nous a permis de découvrir une magnifique région et des hôtes très sympathiques, bonne cuisine, bon accueil et le sourire de la maîtresse de maison ainsi que Monsieur discret mais à l'écoute, à très bientôt, Christian,Marie sans oublier Balthus
Dnia 18.05.2022 (godz. 07:24) Grażyna i Andrzej napisał:
Byliśmy w Dzikiej Zagrodzie kilka dni, sami w całym pensjonacie. Jesteśmy zauroczeni tym miejscem, ciszą, spokojem i pysznym, domowym jedzeniem. Bardzo uczynni Gospodarze reagujący na każdą naszą prośbę. Wrócimy tam na pewno, to miejsce dla ciała i duszy.
Dnia 25.01.2022 (godz. 11:42) A. Włodarska napisał:
Dziękujemy za wspaniałe Święta Bożego Narodzenia 2021. Stworzyliście Państwo niesamowitą świąteczną atmosferę, która udzieliła się wszystkim. Wspólne ubieranie choinki, wizyta św. Mikołaja, śpiewanie kolęd, ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzańcem, uczyniło rodzinna atmosferę. Swojskie, urozmaicone i bardzo smaczne jedzenie. Nieoczekiwana biała zima pozwoliła podziwiać uroki okolicy pięknie położonego i świątecznie przystrojonego gospodarstwa. W cudownej Dzikiej Zagrodzie, pachnącej choinką i pysznościami, emanującej ciepłem dzięki Gospodarzom spędziliśmy cudowne święta. Jeszcze gorące podziękowania - Alina z Płocka z rodziną
Dnia 17.03.2021 (godz. 01:28) Dawid Mitoraj napisał:
CZeść, mam nadzieje ze trzymacie Sie mocno w tych trudnych czasach.
Pozdrawiam
Dawid Mitoraj
https://dawidmitoraj.pl/
Dnia 28.08.2018 (godz. 11:57) j.a.jagiełło napisał:
było wspaniale
polecamy
Dnia 06.08.2018 (godz. 20:57) My napisał:
Były to super rodzinne wakacje, cisza i spokój ... W Dzikiej Zagrodzie można odpocząć od pędu i zgiełku dnia codziennego...
Gospodarze przemili z sercem na dłoni ...
Kuchnia bardzo smaczna i zdrowa.
Swojski chleb, jajka, sery i wędliny utkwiły w pamięci.
Codzienna bliskość córki Basi z nioskami, królikami, kozami oraz faworytem kotem Leonem była nie tylko codziennym „ obowiązkiem „ ale przeogromną frajdą.
Pozdrawiamy
Basia, Monika, Kuba

Dnia 27.07.2018 (godz. 23:43) Dariusz napisał:
Na wstępie dodam, że nie jest to wpis sponsorowany.
Jeśli ktoś szuka wypoczynku w ciszy, z dala od zgiełku i komercji, to jest to idealne miejsce. Tu się odpoczywa i podziwia piękno polskiej przyrody. Gdy tu dotarliśmy, to pierwsze wypowiedziane słowo było "wow". Wieczory pod rozgwieżdżonem niebem, a poranki z kawą i odgłosami dzikiego ptactwa. Przepiękny klimat. Dodatkowo bardzo mili gospodarze. Właścicielka do późnego wieczora czekająca na każdego gościa z kolacją, gospodarz choć zapracowany, ale zawsze chętny do porozmawiania i służacy pomocą. W pobliżu stawek, gdzie mój synek złowił pierwsze swoje rybki. Szkoda tylko, że tegoroczna susza, uniemożliwiła grzybobranie. Z dodatkowych atrakcji: jezioro, spływ kajakowy, Malbork i Bałtyk. Polecam Wszystkim, nawet tym, którzy lubią zgiełk nadmorskich miejscowości. A Państwu Warpechowskim dziękuję za uroczy tydzień.

P.S.
Jedzenie było znakomite, tradycyjne, gotowane przez Właścicielkę, w formie szwedzkiego stołu.
Dnia 27.08.2017 (godz. 17:56) wierna turystka napisał:
Pomimo, że nie ma lasu, pomimo widoków jak po wielkiej katastrofie na Ziemi... nadal są przemili Gospodarze, przepyszne wyżywienie i cudowne świeże powietrze. Byłam i nawet grzybków nazbierałam. Dzika Zagroda nadal jest najcudowniejszym miejscem na Ziemi i zawsze będę tu wracać.
Wspierajmy Dziką Zagrodę!!!
Dnia 24.10.2016 (godz. 23:31) Gdyńscy Zagrodomaniacy napisał:
No i mamy jedną z najbardziej kolorowych pór roku (to nasze osobiste odczucie) - JESIEŃ. Jesień to dla nas DZIKA ZAGRODA pełna niesamowitych barw, porannej mgły i grzybów w koszykach.
„Już się kończy złota jesień
Jeże moszczą legowisko,
czują oddech zimy blisko……..
Cóż……na szczęście do Dzikiej Zagrody Pani Joasi i Pana TaDzika, jak zwykle na Boże Narodzenie wracać czas.
Dnia 01.09.2016 (godz. 20:07) Gdynianie :) napisał:
Cudownie!!!!! Szkoda, że musieliśmy wracać do domu :( Już nie możemy doczekać się kolejnego urlopu.
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Następna >
Łącznie wpisów: 64